Sorriso Dental s.r.o.
Vídeňská 6, 3NP
Brno 639 00

On–line objednávky ZDE
nebo volejte +420 773 533 059

Provozní doba naší recepce:

Po 8:00 – 19:00
Út 8:00 – 19:00
St 8:00 – 19:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 13:00

Naše recepční spolu s Vámi vybere vhodný termín Vašeho ošetření.

Klinika SORRISO v nových prostorách.

Kontaktujte nás

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Jak jste se o nás dozvěděli?

Zubní ordinace

Naše nové moderně vybavené zubní ordinace se nachází v centru města Brna na ulici Vídeňská 6. Kromě pohodlné dostupnosti a snadného parkování, příjemného, vysoce kvalifikovaného personálu vám nabízíme ošetření pomocí nejmodernějších zařízení, která splňují přísné švýcarské standardy.

V rámci zubní kliniky Sorriso provozujeme 7 nadstandardně vybavených zubních ordinací a také unikátní digitální zubní CT.

Vybavení zubní ordinace:

Zubní soupravy Stern Weber - Tyto soupravy se švýcarským původem patří mezi absolutní světovou špičku již více jak 50 let. Stern Weber vlastní řadu patentů a inovací. Tyto zubní soupravy splňují naše vysoké požadavky na funkčnost, moderní vybavení a krásný design. Jsou pohodlné pro pacienty, vybaveny monitory na kterých lze sledovat fotodokumentaci z průběhu ošetření a rtg snímky.

Vybavení zubní ordinace Sorriso v Brně.

Digitální rentgeny - Digitalizace rentgenování umožnila zásadním způsobem snížit dávku při vyšetření a zlepšila také čitelnost a hodnocení rentgenových snímků. Naše pracoviště jsme proto plně digitalizovali. Digitální rentgeny jsou součástí zubních souprav.

Vybavení zubní ordinace Sorriso v Brně.

Digitální zubní CT - Naše pracoviště je jedním z mála v České republice, které je vybaveno unikátním rentgenovým CT přístrojem SkyView. Jedná se o moderní zubní 3D CT. Poskytuje našim specialistům trojrozměrné zobrazení čelistí a zubů. Díky nízké rentgenové zátěži a vysokému rozlišení patří mezi absolutní špičku na trhu.

Vybavení zubní ordinace Sorriso v Brně - unikátní 3D skener.

Sterilizace - Dodržování hygienických norem je pro nás prioritní. Ke sterilizaci používáme horkovzdušný sterilizátor a autokláv.

Při ošetřování pacientů používáme výhradně moderní diagnostické přístroje, které nám umožní provést správná rozhodnutí při řešení nejrůznějších případů. Celkově se snažíme o moderní přístup k léčbě s interdisciplinární spoluprácí našich odborníků. Jsme lékařský tým, který v centru města Brna nabízí moderní, funkční, rychlou a bezbolestnou péči. Přijďte se přesvědčit do naší zubní ordinace.


TOPlist