Sorriso Dental s.r.o.
Vídeňská 6, 3NP
Brno 639 00

On–line objednávky ZDE
nebo volejte +420 773 533 059

Provozní doba naší recepce:

Po 8:00 – 19:00
Út 8:00 – 19:00
St 8:00 – 19:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 13:00

Naše recepční spolu s Vámi vybere vhodný termín Vašeho ošetření.

Klinika SORRISO v nových prostorách.

Kontaktujte nás

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Jak jste se o nás dozvěděli?

Služby » Bělení zubů

Máte pocit, že Vaše zuby nejsou dostatečně bílé? Zuby s přibývajícím věkem a vlivem kouření, konzumací barevných nápojů a některých potravin získávají tmavší odstín.
Bělení zubů je v současnosti bezpečná a osvědčená metoda, která umožňuje zesvětlit barvu zubů.

 Bělení zubů doma – home bleaching – V ordinaci Vám lékař provede otisk zubů, podle kterého v zubní laboratoři zhotoví nosič z průhledné ohebné fólie. Do tohoto nosiče si doma po několik dní sami aplikujete bělicí gel a nasazujete si jej na zuby na několik hodin během dne nebo noci. Nosiče jsou zhotoveny přesně na Váš chrup, čímž se snižuje spotřeba bělicího gelu a zabraňuje úniku přebytků gelu do ústní dutiny.
Výhodou tohoto ošetření je nižší cena a vyšší barevná stálost v porovnání s bělením zubů v ordinaci. Nevýhodou je relativní časová náročnost – cca 10–14 dní.

 Bělení zubů v ordinaci – office bleaching – Bělení zubů probíhá v jedné návštěvě (cca 90 min). Jedná se o rychlou variantu bělení zubů. Pomocí ochranného gelu se izolují dásně a poté se na zuby nanáší bělicí gel. Takto nanesený gel se nechá působit 20 minut, poté se odstraní a procedura se znovu opakuje. Po třech aplikacích se zkontroluje dosažený efekt a podle přání pacienta se případně může pokračovat dále v této proceduře.

 Vnitřní bělení zubů – walking bleaching – Tato technika se používá u jednotlivých zubů se ztrátou vitality, tzv. „mrtvých zubů“. U těchto zubů dochází k tmavému zbarvení vlivem úrazu nebo kvůli zubnímu kazu. Podmínkou úspěšného vybělení je kvalitní ošetření kořenových kanálků. Do korunkové části zubu se vloží speciální bělicí vložka, která se po týdnu vždy vymění za novou, dokud zub nedosáhne bělením požadované barvy.

Během bělení, ale i několik dní po něm, se může vyskytnout zvýšená citlivost zubů, která je však vždy dočasná a lze ji mírnit speciálními gely, popřípadě krátkodobým přerušením bělicí procedury.


TOPlist