Sorriso Dental s.r.o.
Vídeňská 6, 3NP
Brno 639 00

On–line objednávky ZDE
nebo volejte +420 773 533 059

Provozní doba naší recepce:

Po 8:00 – 19:00
Út 8:00 – 19:00
St 8:00 – 19:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 13:00

Naše recepční spolu s Vámi vybere vhodný termín Vašeho ošetření.

Klinika SORRISO v nových prostorách.

Kontaktujte nás

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Jak jste se o nás dozvěděli?

Služby » Implantologie

Dentální implantologie je moderní obor zubního lékařství, který v posledních letech výrazně ovlivnil možnosti rekonstrukce ztráty zubů.
Zubní implantáty jsou schopny nahradit vlastní zuby v jakémkoli rozsahu od nejčastějších náhrad jednoho zubu až po rekonstrukci celých bezzubých čelistí.
Zubní implantáty jsou minimálně invazivním ošetřením ve vztahu k sousedním zubům. Při ztrátě zubů je možné proti klasickým rekonstrukcím, jako jsou můstky, provést rekonstrukci bez poškození sousedních zdravých zubů.

Zavedení zubního implantátu probíhá v lokální anestezii. Jedná se o nebolestivý výkon. Po zavedení se nechá implantát cca 2-3 měsíce vhojit a po této době je možno na implantát připojit pilíř a na něj zhotovit korunku.
Pokud vyloučíme pacienty trpící těžkou formou cukrovky, imunitním postižením, či silné kuřáky, jsou obavy pacientů ohledně nepřijmutí implantátu jejich organismem zbytečné. Úspěšnost terapie se pohybuje mezi 95–99%.

Na naší klinice implantujeme švýcarské zubní implantáty firmy Straumann. Tento implantační systém byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou v Ženevě a Univerzitou v Bernu a je světovou jedničkou v oblasti implantologie.


TOPlist