Sorriso Dental s.r.o.
Vídeňská 6, 3NP
Brno 639 00

On–line objednávky ZDE
nebo volejte +420 773 533 059

Provozní doba naší recepce:

Po 8:00 – 19:00
Út 8:00 – 19:00
St 8:00 – 19:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 13:00

Naše recepční spolu s Vámi vybere vhodný termín Vašeho ošetření.

Klinika SORRISO v nových prostorách.

Kontaktujte nás

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Jak jste se o nás dozvěděli?

Služby » Protetická stomatologie

 Korunky - Korunka nahrazuje větší část zubu ztracenou kazem či úrazem při zachování vlastního kořene zubu. Zhotovujeme pevně fixované metalokeramické (kovokeramické) nebo vysoce estetické celokeramické korunky. Při ztrátě celého zubu (i s kořenem) či více zubů je na místě ošetření můstkem. Můstek nahrazuje celý zub nebo více zubů přemostěním mezery a vytvořením náhrady, která je pevně uchycena pomocí korunek na zuby sousedící s mezerou.

S rozvojem implantologie postupně klesá četnost ošetření pomocí můstků. Zubní implantáty jsou minimálně invazivním ošetřením ve vztahu k sousedním zubům. Při ztrátě zubů je možné oproti klasickým rekonstrukcím, jako jsou můstky, provést rekonstrukci bez poškození sousedních zdravých zubů.

 Snímatelná náhrada - Nejjednodušší formou snímatelné náhrady je vyndávací pryskyřičná protéza, která nahrazuje několik chybějících zubů – tzv. částečná snímatelná protéza nebo protéza nahrazující všechny zuby v čelisti – tzv. celková snímatelná protéza.

Tento typ zubní náhrady je choulostivý na dostatečné množství kosti z hlediska retence. Při nedostatku kosti zubní protéza špatně drží v ústech, což u mnoha pacientů vede k vyhýbání se sociálním kontaktům a ztrátě sebedůvěry. Dnes máme pro Vás nové řešení této situace. Jedna z variant je celková náhrada všech zubů implantáty a nebo zavedení minimálně dvou implantátů a uchycení celé protézy pomocí speciálních retenčních zařízení.


TOPlist